O mně

Přijďte si vychutnat blahodárné účinky masáže, poddejte se relaxaci, příjemným dotekům a vůni olejů a nechte působit ozdravné procesy Vašeho těla.

Nabízím Vám klasické masáže, čínské masáže, baňkování, manuální lymfodrenáž, Dornovu metodu a tejpování

 

Salón pro Vás vznikl z touhy dělat to, co mě (ne)skutečně baví.

Jistě máte svoji oblíbenou kavárnu, pekárnu, odkud odcházíte tak nějak jinak spokojeni, ač kavárna, pekárna od vedle nabízí totožné produkty, Té „Vaší“ se prostě nevyrovná, je totiž poznat, zda se věci dělají s láskou či nikoli. Věříme, že i „zde se budete cítit tak, že se sem budete pravidelně vracet.

Jmenuji se Edita Švejnohová a pocházím z Tišnova. Vystudovala jsem  Masarykovu univerzitu s ekonomickým zaměřením. Již od dospívání jsem tíhla ke zdravé stravě a přírodním léčebným prostředkům. Doma jsme se léčili homeopaticky a bylinnými prostředky. Přes makrobiotickou stravu jsem se dostala k pěti elementům a chtěla jsem se dozvědět více o propojenosti člověka s přírodou. Začala jsem v Brně studovat tradiční čínskou medicínu, která mi otevřela nové možnosti přírodní léčby. Pochopila jsem také jak emoce, strava a stres ovlivňují naše zdraví. Lidské tělo mě již od dětství fascinuje a díky dlouholetému praktikování taichi jsem poznala, jak můžeme tělo jednoduše ovlivňovat. Proto jsem naštěvovala kurzy čínské masáže – tuiny, která respektuje tok energie v drahách. Nejdříve jsem masírovala jen rodinu a přátele a díky absolvování masérského kurzu  jsem se dostala až k Vám. Plním si tak svůj sen, stále objevuji nové a nové techniky, které Vám pomohou cítit se lépe.

 

Těším se na Vás!